Similar lots by type
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving. -
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
A porcelain group of Napoleon Bonaparte on horseback, mounted on a bronze base. Marked Capodimonte on the bottom. Repair to front leg of the horse. -
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian. -
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom. -
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings. -
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
Other lots in this auction
-
#480
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.Place a bid ›Dim. 2,86 g -
#607
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces. -
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left. -
#279
Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle. -
#315
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
-
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood. -
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#157Hergé
“L’oreille Cassée”, Tintin, HC, A18, 1942, Wit/Zwart met enkele kleurpagina’s. Naam geschreven binnenin, stempel op de achterkant, enkele scheurtjes en een hoekje ontbreekt.
"The Broken Ear", Tintin, HC, A18, 1942, Black/White with some color pages. Name written inside, stamp on the back, some tears and a missing corner.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#351Steiff, Germany
Een grote zwarte poedel in pluche, Steiff meer de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed. -
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom. -
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl. -
#644
Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
A set of North African silver-plated metal items including a large teapot with warmer, 2 small teapots, and a sugar bowl.