#263Société Céramique Maestricht“Fuite en Égypte”. Een porseleinen sierbord. Verso gemerkt.
#202Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#264ImariEen lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
#278Een Chinees porseleinen zeshoekige vaas met vlinders en floraal decor.
#285Een Chinees roze tapijt. Met certificaat.
No longer availableOnline onlyDim. 310 x 255 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
#209Capo di Monte“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282“Winters Bergdorp”. Een schilderij op porseleinen tegel.
#183Een vintage Delftse handbeschilderde turquoise geglazuurd aardewerken vaas.
#128Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
#232Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
#286Een Chinees groen tapijt. Met certificaat.
No longer availableOnline onlyDim. 355 x 257 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl.No longer availableOnline onlyDim. 20 & 18 & 8 & 9 cmEstimate: € 40 / 60
#150Een lot van 58 Suske & Wiske SC strips, varia titels en uitgaven.
A lot of 58 Suske & Wiske softcover comics, various titles and editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#102Vier diverse oude metalen gebakvormen.
Four various old metal cake molds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#178Een vintage coupe in rood glas met smeedijzeren omlijsting in rozelaar.
A vintage coupe in red glass with wrought iron framework in rose motif.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 30 / 60 -
#100SabinoLot van drie stijlvolle vogelbeelden van matglas, handgemaakt met fijne details en één glazen vogelbeeldje in Art Deco stijl, alle uit de 20e eeuw.
Lot of three stylish bird figures in frosted glass, handmade with fine details, and one Art Deco style glass bird figure, all from the 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
An antique microscope in yellow copper and steel with accessories in its original wooden case. Not marked.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#54Ludion“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
"Belgian Fashion Design." An art book, edited by Luc Derycke & Sandra van de Veire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#173“Jonge vossen”. Een kleurets door Alfred Lucas naar een schilderij van Samuel Carter.
“Young foxes”. A color etching by Alfred Lucas after a painting by Samuel Carter.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
#146Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
A panel with 30 locomotive construction plates.No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 55 cmEstimate: € 30 / 60 -
#191Een decoratieve Oriëntaalse dolk in koper en staal.
A decorative Oriental dagger in copper and steel.No longer availableOnline onlyDim. l 44 cmEstimate: € 20 / 30