#134Capo di Monte
Een geglazuurd aadewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capo Di Monte.
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
#184
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
#188
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
#181Boch Luxembourg
#199
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
#155
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
#139
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
#152
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
#98
Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#298
Een rijkelijk gedecoreerde aardewerken schenkkan. Gebarsten aan het handvat.
A lavishly decorated earthenware pitcher. Cracked at the handle. -
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
#131
Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.
#63Erwin Pompernigg
#57
Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
#222
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
#69
#38Jacky Roland
Een vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.