Similar lots by type
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
Other lots in this auction
-
#37
Een lot LP’s en singles in het genre Jazz en Blues bestaande uit: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 géants du piano jazz - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - (..)
A lot of LPs and singles in the Jazz and Blues genre including: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 famous jazz pianists - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - 42(..)Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
A vintage starting pistol, Perfecta D.B.P. Germany in original packaging with manual and blank cartridges.Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#20
Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold. -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#560
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central diamonds totaling approximately 1.20 ct. FSI2. -
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings. -
#117
Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
A lot of two patinated practice foils. One marked on the blade. -
#644
Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
A set of North African silver-plated metal items including a large teapot with warmer, 2 small teapots, and a sugar bowl. -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.