Similar lots by type
-
#217
Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic. -
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base. -
#219
Een kolomvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bovenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked. -
#237
Een lot van 3 stuks oud zamak bestaande uit een tafelklok, een beeld genaamd ‘les cerises’ par Rousseau en een beeld van een dame getekend Henri.
A lot of 3 pieces of old zamak including a table clock, a sculpture titled 'les cerises' by Rousseau, and a sculpture of a lady signed Henri. -
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#190
“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
"Honor Patria". A statue of a warrior in zamak on a marble base. The statue has been restored in several places. In the style of antiquity. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#198
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#229
“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue. -
#223
Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
A sculpted solid wooden statue of Saint Peter. Painted brown. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
A lot of 7 figurines, including a bronze Buddha, a wooden carved couple, and 4 gilded travel Buddhas. -
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#209
Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#224
Een beeld van de heilige moeder en kind met hoofden en handen van was, in display-case. Midden vorige eeuw.
A sculpture of the holy mother and child with heads and hands in wax, in a display case. Mid-20th century. -
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
A lot of 3 Blanc de Chine figurines. Some flakes and missing fingers. -
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite.
Other lots in this auction
-
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#106Brevet
Een lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 dessert coupe glasses with silver-plated base. Marked at the bottom. -
#269
Een persglazen vaas.
A pressed glass vase. -
#241
Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese vases with wooden bases. -
#298
Een rijkelijk gedecoreerde aardewerken schenkkan. Gebarsten aan het handvat.
A lavishly decorated earthenware pitcher. Cracked at the handle. -
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain vase with flat sides and a landscape in the decoration. -
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
A set of 2 cloisonné vases, blue with floral decoration, one of the vases is dented. -
#132
Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
A lot of 2 old scales and a block with glass weights. -
#289
Een lot van 3 albasten beeldjes, Chinees werk. De grootste is gebarsten/gelijmd.
A lot of 3 alabaster figurines, Chinese work. The largest one is cracked/repaired. -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#281
Een steelpan in verzilverd metaal op een onderstel met warmhouder. 5 delen.
A saucepan in silver-plated metal on a stand with a warmer. 5 pieces.