Other lots in this auction
-
#256Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#157Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#4316 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#78Een rond zalfpotje van groen onyx op verguld metalen pootjes.
A round ointment jar of green onyx on gilded metal legs.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 cm Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#204Wirel3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
No longer availableOnline only -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#200Een zilveren zakhorlge in beschermkast met aan de achterkant de afbeelding van een paard. 800 ‰. Glas ontbreekt.
Une montre de poche en argent dans un étui de protection avec l'image d'un cheval au dos. 800/1000 . Le verre est manquantNo longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-30 1956 Austin Healy 100 BN2.- DY-31 1955 Ford Thunderbird.- DY-32 1957 Citroën 2 CV.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-30 1956 Austin Healy 100 BN2. - DY-31 1955 Ford Thunderbird. - DY-32 1957 Citroën 2 CV. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70

