Similar lots by type
-
#189Willy VandersteenEen lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#619“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyDim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5 / 10 -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#211Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#172PhilipsEen bakelieten radio, Philips, jaren 30, schade aan het bakeliet aan de onderzijde.
A bakelite radio, Philips, 1930s, damage to the bakelite at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 28 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
A large retro vase with a sticker on the bottom that says 'Maredsous'.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een paar koperen petroleum lampen met glazen bol en hoftafereel in reliëf. Barst in 1 bol en 1 bovenaan in glazen wiekglas.
A pair of copper oil lamps with glass globe and court scene in relief. Crack in 1 globe and 1 in the top of the glass wick holder.No longer availableOnline onlyDim. 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
A glass baking dish in silver-plated holder and lid.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
A simple cylindrical pipe bowl made of pipe clay.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#84MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø18cmEstimate: € 25 / 50

