Similar lots by type
-
#589Jan Bevort
“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100/200 -
#21
Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5/10 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60/100 -
#189Willy Vandersteen
Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#624Karel Van Nuffel
“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60/80 -
#614Matthyssens
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#121
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#101
Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. H. 40 cmEstimate: € 60/100 -
#43
Een houten speculaas mal met gesculpteerd figuur.
A wooden speculaas mold with a sculpted figure.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27 x 11,5cmEstimate: € 5/10 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#201
Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/120 -
#96
Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 35 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#78
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30/50 -
#49
Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#164
Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
An XXL industrial lamp, Calex Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 24 cmEstimate: € 15/25 -
#200La Pipe Wallonne
Een pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 24 cmEstimate: € 35/40 -
#208
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25