Similar lots by type
-
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#287GULDSM.AKT.BOL
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
-
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
-
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid.
Other lots in this auction
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century. -
#96
Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm." -
#110
Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass. -
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
A pair of Chinese porcelain lidded vases, Nanking, with battle scene decoration. -
#66Krautheim, Selb Bavaria
Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemendecor, onderaan gemerkt. Duits.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration, marked at the bottom. German. -
#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass. -
#245
Een lot van 2 koperen schalen, de ene verzilverd met glazen inzetschaal uit de jaren 30 van vorige eeuw, de andere recent werk met plastic inzetbakje.
A lot of 2 copper bowls, one silver-plated with glass insert from the 1930s, the other a recent piece with a plastic insert tray. -
#231
Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray. -
#44
Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.