Similar lots by type
-
#122Boch Keramis
Een set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25/50 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#157Maria Innocentia Hummel
Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#50
Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 13 x 13cmEstimate: € 25/50 -
#47
Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15/30 -
#176
Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20/30 -
#82
Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/60 -
#123
Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 27 x Ø 25 cmEstimate: € 40/60 -
#71Rozé Santon
Een lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 30cmEstimate: € 40/60 -
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15/25 -
#107
Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#186
Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30/40 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20/30 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#79
Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 30/50 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20/40 -
#156
Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 20/30 -
#223
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20/30 -
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20/40 -
#127Lladro
‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#34
Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 5/10
Other lots in this auction
-
#78
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30/50 -
#112
‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.
"Andrees General Hand Atlas", with 139 main and 161 secondary maps, 1906.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 8.5 x 33 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#129Kapoentjes
“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage albums.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 40/50 -
#105
Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 40cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#197
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15/20 -
#63JHM Martens
Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#170
Een peper- en zoutvatje in een chromé boot. In art-deco stijl. Het zoutvatje in gescheurd.
A salt and pepper shaker set in a chrome boat. In Art Deco style. The salt shaker is cracked.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 7 x l 20 cmEstimate: € 10/20 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#8
Een lot van 3 hardcover kunstboeken. Titels; “Edward Hopper” door Sherry Marker, “Egon Schiele” door Ludwig Schmidt, “Vincent van Gogh, zijn leven - zijn werk” door Hans Bronkhorst.
A lot of 3 hardcover art books. Titles: "Edward Hopper" by Sherry Marker, "Egon Schiele" by Ludwig Schmidt, "Vincent van Gogh, his life - his work" by Hans Bronkhorst.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/80 -
#62
Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 32.5 cmEstimate: € 30/50