Similar lots by type
-
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#171
Een Italiaans aardewerken kandelaar met drie lichtpunten. Versierd met rozen.
An Italian earthenware candle holder with three light points. Decorated with roses. -
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed. -
#186Bell & Howell
Een vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
A vintage 8 mm camera, model 134, marked Bell & Howell. In leather case with additional lens. -
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
A vintage handbag by Berma, Paris in crocodile leather with an added wallet and protective cover. -
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages. -
#21
Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France. -
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#245
Een lot van 2 koperen schalen, de ene verzilverd met glazen inzetschaal uit de jaren 30 van vorige eeuw, de andere recent werk met plastic inzetbakje.
A lot of 2 copper bowls, one silver-plated with glass insert from the 1930s, the other a recent piece with a plastic insert tray. -
#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A set of 2 bronze angels, presumably part of a chandelier. -
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.