Other lots in this auction
-
#2
Een van 2 Chinees porseleinen vazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom. -
#39
Een lot strips, allerlei; waaronder Nero, Oktaaf Keunink, Kuifje, en wat modernere heruitgaven.
Online onlyPlace a bid › -
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#226
Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
A ruby-red glass vase with fauna and flora in the decor, frosted glass. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#30
Een lot van 11 stuks verzilverd metaal bestaande uit een poubelle de table, een schaaltje en een lot koffie- en theepotten.
-
#277
Vijf diverse miniatuurauto’. Een Trabant, een Зил, een oldtimer (Russobalt), een Porsche, een vrachtwagen.
Five assorted miniature cars: a Trabant, a Зил, a vintage car (Russobalt), a Porsche, a truck. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#46
Een lot van 4 oude borden waarvan 2 gemerkt Bordure.
A lot of 4 old plates, 2 of which are marked Bordure. -
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#258
Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
A lot of four kepis from different British guards.