#119
Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
#225A. Beullens
“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cmEstimate: € 50/70 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#41
Een lot blauw wit porselein, 2 gemberpotjes zonder deksel, 2 recente kommetjes.
#46
Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#111M.J. Hummel
Een beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#69
Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
#138Maria Innocentia hummel
Een Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45/55 -
#20
Een kapstok met Hypogryph figuur
A coat rack with Hypogryph figureNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 26 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#266De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
A barometer with walnut veneer. Glass missing.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20/30 -
#109
Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30/50