#552‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#361Romantische bronzen kandelaar met vier armen. Gedragen door griffoenen en gedecoreerd met heraldische elementen.
Romantic bronze candelabra with four arms. Carried by griffins and decorated with heraldic elements.No longer availableDim. hoogte 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.
#593Een Chinees porseleinen lampenvoet met floraal decor.
#252“Bosgezichten met vrouw”. 2 schilderijen, olieverf op paneel.
"Forest scenes with woman". 2 paintings, oil on panel.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#503MuranoEen grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.
#338Een lot van 2 sets van 2 borden in Chinees porselein, famille rose met florale motieven. Het kavel bestaat uit 2 platte en 2 diepe borden met gelobde randen. Lichte randschade.
A lot of 2 sets of 2 plates in Chinese porcelain, famille rose with floral motifs. The lot consists of 2 flat and 2 deep plates with lobed edges. Minor rim damage.No longer availableDim. h 4.5 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#442Théodore Joseph Verschaeren“Meisjesprofiel.” Ets op papier. Buiten de plaat gesigneerd.
"Girl's profile." Etching on paper. Signed outside the plate.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60