Similar lots by type
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
Other lots in this auction
-
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#307
Een lot Delfts blauw. Waaronder vier dekselvazen gemerkt ‘Piramide’ en een gewoon gemerkte dekselvaas en fluitvaas.
-
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
-
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
-
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts. -
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#200Lanetti Manchester
Een notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.