Similar lots by type
-
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#161‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline only -
#81Een bronzen beeldje van een meisje op een boomstronk met een marmeren voetje.
A bronze statue of a girl on a tree stump with a marble base.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#128Een paar vintage strips; “Close encounters of the third kind” & “Star Trek Annual1978”.
A pair of vintage comic books; "Close encounters of the third kind" & "Star Trek Annual 1978".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
A vintage Wilesco steam engine, the chimney is missing.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 36 x 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 20

