Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.
Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
Dim. h 31.5 cm
SKU: 2502250473.
Categories: Aardewerk, Porselein.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 125 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #593

    Een Chinees porseleinen lampenvoet met floraal decor.

    A Chinese porcelain lamp base with floral decor.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #265

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een lot van 2 antieke geglazuurd aardewerken kannen, de ene blauw met bladeren in het decor, de andere blauw-groen. Beide met randschade en beschadigd glazuur.

    A lot of 2 antique glazed earthenware jugs, one blue with leaf decorations, the other blue-green. Both with edge damage and damaged glaze.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364

    Een 18e eeuwse pique-fleurs van aardewerk, met schilferschade.

    An 18th-century earthenware floral container, with flake damage.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #595
    Bequet

    Een lot van meerkleurig keramiek, H. Bequet, bestaande uit 2 muurvaasjes (met schade) en een dekselvaas.

    A lot of multicolored ceramic by H. Bequet, consisting of 2 wall vases (with damage) and a lidded vase.
    No longer available
    Dim. h 33 (dekselvaas)
    Estimate: € 15 / 25
  • #556
    Sanchez

    “Maria met kind”. Een vintage polychroom aardewerken wandbeeldje. Verso gesigneerd “Sanchez”, voor Perignem of Amphora.

    "Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    Een koffie-en theeservies van aardewerk met vergulde randen. 29 stuks. (één schilfer aan kopje).

    A coffee and tea set in earthenware with gilded edges. 29 pieces. (One chip on cup).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een groep voorstellend 3 spelende meisjes rond siermand. Draagt een merkteken met gekruiste zwaarden, naar Meissen.

    A group depicting 3 playing girls around a decorative basket. Bears a mark with crossed swords, attributed to Meissen.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een lot van 2 vogels van wit porselein met goudkleurige accenten. Een papegaai en een kaketoe.

    A lot of 2 birds made of white porcelain with gold accents. A parrot and a cockatoo.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #541

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 32 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.

    A large Delft vase with floral motifs, marked at the bottom: Royal Goedewaagen.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #588

    Een set van 2 vazen in Nanking aardewerk.

    A set of 2 vases in Nanking earthenware.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #2

    “Verkleed bal”, een set van 2 beelden in meerkleurig porselein met Meissen merk. Minieme schade aan de sokkel van het meisje.

    "Costume ball", a set of 2 multicolored porcelain figures with Meissen mark. Slight damage to the base of the girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573
    Kahla

    Een wildservies voor 12 personen bestaande uit een terrine met deksel, een sauskom en 12 borden. Gemerkt Kahla.

    A game service for 12 people consisting of a tureen with lid, a sauce boat, and 12 plates. Marked Kahla.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #313
    Von Schieholz

    Prachtig geornamenteerde porseleinen kandelaar met twee spelende puttis en florale decoratie. Eerste helft 20ste eeuw, gefabriceerd door Von Schieholz, Dresden. De paarse bloem op een van de armen is gelijmd en mist een stukje. Verder minieme schilferschade aan enkele blaadjes en bloemen.

    Beautifully ornamented porcelain candlestick with two playing putti and floral decoration. First half of the 20th century, manufactured by Von Schieholz, Dresden. The purple flower on one of the arms is glued and missing a small piece. Minor fleabite damage to some leaves and flowers.
    No longer available
    Dim. hoogte 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #357

    Een vintage geglazuurd keramisch kruisbeeld, niet gemerkt.

    A vintage glazed ceramic crucifix, unmarked.
    No longer available
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #529
    Carl Werner Hutchenreuter

    “Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.

    "Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #103

    Een gebeeldhouwd eikenhouten koffertje in Bretoense stijl. Rondom versierd met rozetten en bovenaan met een mannenprofiel in een ruit. Omstreeks 1900.

    A sculpted oak chest in Breton style. Decorated with rosettes and a man's profile in a diamond shape on top. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 13 x 37.5 x 23.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #350

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale citrine van +- 5 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds weighing approximately 0.40 ct. in total, and a central citrine of approximately 5 ct.
    No longer available
    Dim. 8,42 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #577

    Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.

    Mirror. Grey painted and with sculpted top.
    No longer available
    Dim. 110x84 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #404
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    No longer available
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #424
    Armand Apol

    Kleurenets. ‘Interieur en campine’. Door Armand Apol naar een schilderij van Jakob Smits.

    Color etching. 'Interior in Campine'. By Armand Apol after a painting by Jakob Smits.
    No longer available
    Dim. 56/62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant GVS1 en briljanten met allen totaal een gezamenlijk gewicht van +- 1,63 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond GVS1 and diamonds with a total weight of approximately 1.63 ct GVS1.
    No longer available
    Dim. 10.19 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #488
    Märklin

    Märklin modeltrein 3065, ‘Diesellokomotive’. Made in Western Germany.

    Märklin model train 3065, "Diesel Locomotive." Made in Western Germany.
    No longer available
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #187

    “Allegorie op de spoorwegconstructie.” Zamakken beeld, naar Ruby Bailey.

    "Allegory of railway construction." Spelter sculpture, after Ruby Bailey.
    No longer available
    Dim. h 85,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- x,xx ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately x.xx ct.
    No longer available
    Dim. 5.59 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #161

    “Beeldje van een zittende man”. Terracotta. Frankrijk XIXde eeuw.

    "Sculpture of a seated man". Terracotta. France 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een grote aardewerken vaas naar het voorbeeld van Dresden. Kleine schade aan enkele bloemen en het lemmet van het zwaard van de musketier ontbreekt.

    A large earthenware vase in the style of Dresden. Minor damage to some flowers and the blade of the musketeer's sword is missing.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More