Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.
Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.
Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
SKU: 2708240384.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #202
    Gérard Roosen
    Period: Leuven 1869 - 1935

    “Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.

    "Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #204

    “Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.

    "Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #199

    “Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #188

    Een 18e eeuws Frans percussie pistool met eendenbek loop. Slagpin omgebouwd medio 19e eeuw.

    An 18th-century French percussion pistol with a duckbill barrel. Firing pin converted in the mid-19th century.
    No longer available
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #272
    Pauline Van Poppel

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd P. Van Poppel en gedateerd 10-3-1906.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed P. Van Poppel and dated 10-3-1906.
    No longer available
    Dim. 46 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #298
    Amphora, Czechoslovakia

    Een porseleinen vaas, art-deco, Amphora Czecho-Slovakia.

    A porcelain vase, art-deco, Amphora Czecho-Slovakia.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #722

    Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een lot van 2 oude bestek cassettes, de ene met een serveer mes en vork voor taart, de andere met een serveerset voor vlees en een slabestek. Alles met zilveren handvatten.

    A lot of 2 old cutlery sets, one with a cake serving knife and fork, the other with a meat serving set and salad servers. All with silver handles.
    No longer available
    Dim. 5 x 36.5 x 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een grote Afrikaanse bolvormige kruik in terracotta.

    A large African spherical terracotta jar.
    No longer available
    Dim. h 43 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een metalen Afghaanse Pulwar sabel.

    A metal Afghan Pulwar sword.
    No longer available
    Dim. 87 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #79
    Henry Brent

    “Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een 18 kt witgouden ring bezet een diamant oude slijp van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with an old cut diamond of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More