Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.
Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.
Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
SKU: 2708240384.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #612

    Plaquette van marmercomposiet naar een origineel uit de XIXde eeuw. Allegorie op de lente.

    Plaque of marble composite inspired by an original from the 19th century. Allegory of spring.
    No longer available
    Dim. 20 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    “Guan Yin”. Een Blanc de Chine porseleinen Boeddha beeld. Niet geglazuurd.

    "Guan Yin". A Blanc de Chine porcelain Buddha figure. Unglazed.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452
    Jaky Lefrançois

    “Organische vorm”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.

    "Organic form", a painting, oil on panel, signed by Jacky Lefrançois. With details on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    T. Noes

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd T. Noes, in een vergulde kader.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed T. Noes, in a gilt frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287

    Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.

    Armand Dayot "The Renaissance in France" and "The Middle Ages". Ed. Flammarion, Paris; Folio oblong. 2 Vol. Also Jean de Hillerin et al. "Styles de France, Furniture and Ensembles". Ed. Les Publications de France, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #155

    Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.

    A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #512

    Plaquette van marmercomposiet naar een origineel uit de XIXde eeuw. Allegorie op de oogst.

    Marble composite plaque based on an original from the 19th century. Allegory of the harvest.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #778

    Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    “Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.

    "Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More