#211Een zilveren coupe met koperen inzetbak. Gemerkt met Duitse keuren en 800‰. Het zilveren deel weegt 685 gram.
#509Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
#40Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,15 ct.
#218Louis HottotPeriod: 1834 - 1905“De drinker”, een polychroom metalen beeld, gemerkt L. Hottot.
"The Drinker," a polychrome metal statue, marked L. Hottot.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#505SaroukEen handgeknoopt tapijt met overwegende rode en blauwe kleuren.
#1Vide-poche in brons, voorstellend een vogeltje op een tak met blad, niet gesigneerd.
#342Een juwelendoosje van messing en drie verschillende sierplaquetjes.
#472Harry“Twee dames in zwart”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.
"Ladies Portrait", a lithograph on paper, pencil signed ‘Jan Burssens’, E.A.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40 / 60