Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
SKU: 2708240384.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 40 / 60

  • #73

    Een art-deco tafellampje met 2 bronzen zwaluwen en een groen glazen bolle blaker op een zwart marmeren voetje.

    An Art Deco table lamp with 2 bronze swallows and a green glass globe on a black marble base.
    Dim. 16 x 25 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.

    "Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #183

    Een paar metalen Indische Tulwar sabels.

    A pair of metal Indian Tulwar sabres.
    Dim. L: 83 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #406

    Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.

    A hand-knotted decorative tent band. Turkmenistan.
    Dim. 180 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254

    A polychrome wooden Corpus Christi, arms missing, 18th-19th century.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #9
    Adri Pieck

    “Winters zicht”, inkt en waterverf op papier, gemonogrameerd AP.

    "Winter view," ink and watercolor on paper, monogrammed AP.
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Simone Leconte

    "Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.

    A pair of stained mirrors with baroque frames.
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #136
    Poul Cadovius

    Een lot onderdelen van het ‘Royal System’ ontworpen door Poul Cadovius bestaande uit 2 ladekastjes, 2 muurlatten en 8 leggers. De metalen delen om deze te bevestigen aan de wandlatten ontbreken.

    A lot of parts from the 'Royal System' designed by Poul Cadovius consisting of 2 drawer units, 2 wall rails, and 8 shelves. The metal parts to attach these to the wall rails are missing.
    Dim. 43 x 80 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #578

    Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.

    A copper milk jug. Mid-20th century.
    Dim. 55 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #750
    Artis-Historia

    Een lot van 21 diverse Artis Historia boeken met hoofdzakelijk natuurkundig thema.

    A lot of 21 assorted Artis Historia books mainly focused on science and nature themes.
    Estimate: € 30 / 60
  • #99
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Gezeten Afrikaanse dames”, een tekening, gouache op board, rechts onder gesigneerd Jespers en gedateerd ‘55.

    "Seated African ladies", a drawing, gouache on board, signed lower right Jespers and dated '55.
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00