#179Jacobus KraanenPeriod: 1903-1973“Landschap met boer en korenschoven”. Een schilderij, olieverf op doek.
#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#448Een Chinees porseleinen tulpenvaas, blauw-wit met floraal decor.
#691Een paar geslepen kristalglazen karaffen.
#14“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 50 / 100 -
#657Val Saint LambertEen set van een lampenvoet en vaas (gesigneerd) van gegoten kristal, rood in de massa.
#34Léon Van de Kerckove“Zonnig hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1940.
"Sunny farm view". A painting, oil on panel. Signed "Leonardi?" at the bottom and dated 1940.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
Three German coins. Wilhelm I, Frankfurt Two Vereinsthaler 1861, Ag 900/1000 37 g, 1 Coronation Thaler 1861, Ag 900/1000 18.5 g, 1 Gulden 1840, Ag 900/1000 10.5 g.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#16Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 8 g.
A gold coin. South African Republic, 1 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 8 g.No longer availableEstimate: € 600 / 800