#56L. van Leer & Co
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#86Takeda
Een bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda". -
#281
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#78
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#17
Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose.