#99
Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#188
Een karafje met 5 borrelglaasjes in blauw glas met een geemailleerd bloemdecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#179
Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.
A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#589Jan Bevort
“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1
Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
A white antique water pitcher with a raised flower motif.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#9
Een oude houten wekker uit Frankrijk.
An old wooden clock from France.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#121
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#152
Een bronzen plaquette met 17e eeuws strijdtoneel in het reliëf.
A bronze plaque depicting a 17th-century battle scene in relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 17,5 x 13,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#31
Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30