Similar lots by type
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#111
Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
Other lots in this auction
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
-
#44Robbedoes
Een lot van 36 vintage Robbedoes strips, 1948-1952. Enkele met redelijke slijtage.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#81
Een serie van tien messenleggers met gelobd motief, zes art deco messenleggers en twee messenleggers in de vorm van dieren. Verzilverd metaal, 18 stuks.
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
-
-
#93
Een lot van 6 stuks vintage aardewerk en porselein bestaande uit een zittende Mexicaan, een giraf, een vogeltje, een huislijk tafereel, een bord en een schaal.
A lot of 6 pieces of vintage earthenware and porcelain consisting of a seated Mexican figurine, a giraffe, a bird, a domestic scene, a plate, and a bowl. -
#29
Een lot van vier geslepen kristallen karaffen, waaronder één karaf met gekleurd blauw glas en één verzilverde hals. 19de eeuws.
-
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.