#220Een paar geslepen glazen soliflore vaasjes.
A pair of cut glass single flower vases.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#237Drie persglazen kandelaars waarvan 2 met heilig hart en 1 gemerkt Val Saint Lambert.
Three pressed glass candlesticks, 2 depicting the sacred heart, 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h 30,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284Een oud olielampje.
An old oil lamp.No longer availableOnline onlyDim. Hooghte 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#228Een glazen potje met verzilverde rand en een verzilverd aardbeienlepel in casette.
A glass doll with a silver-plated rim and a silver-plated strawberry spoon in a case.No longer availableOnline onlyDim. H 13, B 20, D 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#296Een vintage rotan krantenbakje.
#293Baccarat, FranceEen set van twee groenglazen karaffen en 32 glazen in drie formaten. Met een geëtst decor van bloemen, twee glazen hebben minieme schilferschade.
A set of two green glass decanters and 32 glasses in three sizes. With an etched floral decoration, two glasses have minor chips.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 17 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een oud koperen fotokadertje met geslepen glas.
An old copper photo frame with cut glass.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 5 / 10 -
#224Een antieke olielampenvoet, zwart glas met geëtst decor.
An antique oil lamp base, black glass with etched decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 26.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#222Een glazen schenkkan, met een decor van wilde eenden en het monogram; J.V.
A glass pitcher, decorated with wild ducks and the monogram; J.V.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 19, Ø 12 cmEstimate: € 15 / 20 -
#234Een lot van 5 snoepjes op schaaltje uit Muranoglas.
A set of 5 candies on a dish made of Murano glass.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#100AEOLEen lot van 2 houten Citers of Zithers, gemerkt met label binnenin, waarvan 1 “AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither, A.Eichler Company. Medio 1900-1925. Barst overlangs in top. En 1 gemerkt "Deutsch-Amerikanische Guitar Zither”, waarvan barst in voor en achterzijde van het houtwerk.
A set of 2 wooden zithers, marked with label inside, one marked "AEOL" An American Harp Zither, A. Eichler Company. Mid 1900-1925. Crack along the top. And 1 marked "Deutsch-Amerikanische Guitar Zither", with cracks in the front and back of the woodwork.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 35,5 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Een vintage verlichte wereldbol, Scan-Globe Danmark, 1973.
A vintage illuminated globe, Scan-Globe Denmark, 1973.No longer availableOnline onlyDim. h 40 x Ø 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73ScheurichEen grote meerkleurige keramische vintage vaas, onderaan gemerkt Scheurich W. Germany. Schilfer.
A large multicolored ceramic vintage vase, marked Scheurich W. Germany on the bottom. Chip.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 15 / 25 -
#106Een oude stolp met verzilverd kruisbeeld.
#256Een monoculaire verrekijker, Emhavee 7x50 fully coated.
A monocular binoculars, Emhavee 7x50 fully coated.No longer availableOnline onlyDim. l 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#297Een vintage bijzettafeltje, Pierre Vandel Paris, gelakt staal en glas.
#140Een glas in lood raam in houten kader op voet, met een tafereel van een adelijk hof. Naar de 16e eeuw.
A stained glass window in a wooden frame on a stand, depicting a noble court scene. From the 16th century.No longer availableOnline onlyDim. 36/27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#113Een set van zes goud-en zilverkleurige borrelglaasjes in een kistje. Draagt binnenin een afbeelding van een kroon en de naam; Marie-Esmeralda.
A set of six gold and silver-colored shot glasses in a box. Adorned with an image of a crown and the name; Marie-Esmeralda.No longer availableOnline onlyDim. H 8, B 25, D 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139Octaaf LanduytEen vintage Perignem schaal van oranje geglazuurd aardewerk, getekend; Landuyt. Met barst.
A vintage Perignem dish in orange glazed earthenware, signed; Landuyt. With crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#241Een strakke glazen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A sleek glass vase, colored blue throughout.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 30, Ø 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#282Een oude fles van de Essence-Fabriek Polak & Schwarz. Van blauw glas met het originele etiket grotendeels intact.
An old bottle from the Essence Factory Polak & Schwarz. Made of blue glass with the original label mostly intact.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 24, Ø 9 cmEstimate: € 15 / 20 -
#105Een oude ovale stolp met verzilverd kruisbeeld.
#164MuranoEen paar kleine zwaantjes van Murano glas.
A pair of small swans made of Murano glass.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 12 cmEstimate: € 20 / 30
#63Xavier Swolfs‘Jonge vrouw met bloemenvaas’. Aquarel op papier. Getekend Swolfs.
"Young woman with flower vase," watercolor on paper. Signed: Swolfs.No longer availableOnline onlyDim. 55/36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Royal Sphinx MaastrichtEen dekselvaas van blauw-wit geglazuurd porselein, met een foo-hond als dekselknop. Gemerkt; Regout, Delfts.
A lidded vase of blue and white glazed porcelain, with a foo dog as lid knob. Marked; Regout, Delfts.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55Villeroy & Boch LuxembourgEen grote koffiepot met filter van bruin geglazuurd aardewerk. Gemerkt; VB. Toegevoegd twee diepe Boch borden met decor Clara.
A large coffee pot with filter in brown glazed earthenware. Marked; VB. Included; two deep Boch plates with Clara decoration.No longer availableOnline onlyDim. H 26, B 29, D 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#47Boch La LouvièreEen art deco lampetstel, geglazuurd aardewerk, gemerkt Boch La Louvière, model Bruno, met groene bladeren gedecoreerd.
An Art Deco wash set, glazed earthenware, marked Boch La Louvière, model Bruno, decorated with green leaves.No longer availableOnline onlyDim. h 26.5 cm (kan)Estimate: € 30 / 50 -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
#15Een gevarieerd lot van zes aardewerken en porseleinen objecten. Een Chinese penselenpot, een dekselpotje, twee terrines waarvan een met deksel, een siertegel en een ranke vaas met bloemen. De terrine zonder deksel heeft een beetje randschade.
A varied lot of six earthenware and porcelain objects. A Chinese brush pot, a lidded pot, two tureens - one with a lid, a decorative tile, and a slender vase with flowers. The tureen without a lid has a bit of edge damage.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 9-30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#60Een ovale geslepen spiegel in vergulde kader.
An oval cut mirror in a gilded frame.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Een bronzen asbak met fazant.
A bronze ashtray with pheasant.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 x l 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#199Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Het boekenwinkeltje, Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend Rom. Malfliet. Nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The little bookshop, Antwerp', a monochrome etching. Signed; Rom. Malfliet. Number 19 out of an edition of 100 copies.No longer availableOnline onlyDim. 32/21 cmEstimate: € 20 / 30