#132Lot van twee ingekaderde posters.
#70Een messingen kandelaar.
#89Lot van drie decoratieve bronzen vijzels met stamper.
#9Een lot van 5 Afrikaanse ijzeren speerpunten.
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#96Klein lotje van 5 tinnen voorwerpen. 2.3 kg
#235MärklinEen set van 6 onderleggers van Märklin.
#63Lot van twee kandelaars. Messing en gietijzer.
#120Houten boterteil met stamper.
#17WiskemannEen set van 2 kandelaars in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.
#38VallaurisEen vintage serviesdeel, gemerkt Vallauris, bestaande uit 1 schaal, 6 dessertborden, 9 ondertassen, 3 tassen, 1 kom en 1 melkkannetje.
#5Gr. De Busscher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.