Similar lots by type
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#12
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje.
-
#201
Een gevarieerd lot van 8 verzilverde kandelaars.
-
#37
Een lot van 20 stuks verzilverd metaal bestaande uit melk- en roomkannetjes en suikerpotten.
-
#202
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
-
#11
Een kartelklokje van het merk Schmid, de kast is in kunststof.
-
-
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#32
Een lot van 28 stuks verzilverd metaal bestaande uit botervlootjes, schaaltjes, potjes en botermesjes.
-
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#13Wiskemann, Bruxelles
Een lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
-
#30
Een lot van 11 stuks verzilverd metaal bestaande uit een poubelle de table, een schaaltje en een lot koffie- en theepotten.
-
#34
Een lot van 89 stuks verzilverd metaal bestaande uit bekers, theezeefjes, bestekleggers, flesopeners en vorkjes en lepeltjes.
-
#61
Een grote geel koperen kandelaar met kaars en kunstfruit.
-
#29
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, theepot, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#38
Een lot van 10 stuks verzilverd metaal bestaande uit een flessenhouder, een poubelle de table, potjes en schaaltjes.
-
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
-
#10
Een kookpot in geel en rood koper.
-
#190
Een groot lot gevarieerd verzilverd bestek in 2 dozen.
-
#16
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
-
#36
Een lot van 41 stuks verzilverd metaal bestaande uit servetringen, kleine ijscoupes, toastrekje, ijsemmers, een coctailshaker, flesopener, notenkraker, ...
-
#43
Een gevarieerd lot van 5 bestek cassettes, verzilverd en inox.
Other lots in this auction
-
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#45
Een rond houten Braziliaans vlindertafeltje met glazen blad.
-
#2
Een van 2 Chinees porseleinen vazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom. -
#181
Een Menora kandelaar met 7 lichtpunten in messing.
A Menorah candlestick with 7 lights in brass. -
#183
Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#3
‘Jan Kordaat - Speurder.’, uitgeverij Dupuis. Bundel met verhalen. Hardcover.
Online onlyPlace a bid › -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#207
Een lot varia etnisch houtsnijwerk beeldjes.
A lot of various ethnic wooden carvings sculptures. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.