Similar lots by type
-
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#174
“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chinese figurine." An oil painting on canvas. Signed at the bottom. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#254
Een Boheems kristallen vaas, amber in de massa gekleurd met een geslepen decor van bloemen.
A Bohemian crystal vase, colored amber throughout with a cut flower decoration. -
#179
“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op tabaksbladeren. Vermoedelijk Thailand.
"A man with a pipe". A painting, oil paint on tobacco leaves. Presumably Thailand. -
#187
Een lot van 3 vintage kristalglazen asbakken. 2 met driehoekvorm en label, 1 met zeshoek vorm.
A lot of 3 vintage crystal glass ashtrays. 2 triangular-shaped with label, 1 hexagonal-shaped. -
#182
Een lot van 2 oude bakelieten doosjes, Bonbons Martougin en CA gemerkt.
A lot of 2 vintage Bakelite boxes, labeled Bonbons Martougin and CA. -
#228Matchbox Series
Een lot van 33 vintage Matchbox speelgoed autootjes. Diverse modellen, ‘70-80, redelijk tot goede staat.
A lot of 33 vintage Matchbox toy cars. Various models, '70s-'80s, in fair to good condition. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#233
Een antieke weegschaal met een blokje en eveneens enkele losse gewichten.
An antique scale with a beam and a few separate weights. -
#170R Smets
“Stilleven met boeken”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Still life with books." A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued.
Other lots in this auction
-
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#32Hergé
“Le Crabe Aux Pinces d’Or”. Een eerste druk, eerste kleurenuitgave Kuifje. Veel slijtage.
"The Crab with the Golden Claws". A first edition, first color release Tintin. Significantly worn. -
#14
Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
An African earthenware mask with shell and bead decoration. Traditional art style. 20th century. -
#140
Een schijf blauw-roze agaat.
A blue-pink agate slice. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#278
Een Chinees porseleinen zeshoekige vaas met vlinders en floraal decor.
A Chinese porcelain hexagonal vase with butterfly and floral decoration. -
#232
Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
A cache-pot with bowl with oriental decorations. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#70Jean Graton
“Michel Vaillant”. Een lot van 4 hardcover strips, “Rodéo sur 9 roues”, “Le pilote sans visage”, “L’intégrale 1” & “L’intégrale”.
"Michel Vaillant". A lot of 4 hardcover comic books: "Rodeo on 9 wheels", "The Driver Without a Face", "The Complete Works 1" & "The Complete Works". -
#64
Een Chinees porseleinen handgeschilderd theesetje voor 6 personen.
A Chinese hand-painted porcelain tea set for 6 people. -
#24Paul Bocuse
Een glazen wijn decanteer karaf en koeler.
A glass wine decanter and cooler.