#932 verzilverde terrines waarvan 1 met deksel.
2 silver-plated tureens, one with lid.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27.5 en Ø23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#20Een lot van 3 Japanse beelden.
#159BaertLot van twee marineschilderijtjes, olie op doek. Getekend Baert A.
Lot of two marine paintings, oil on canvas. Signed Baert A.No longer availableOnline onlyDim. 24.5/30.5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#73MärklinEen lot van 56 Märklin magazines en catalogi.
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#142Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Vissersboot - Waasmunster”, een ets op papier, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. 4/100.
"Fisherman's boat - Waasmunster", an etching on paper, signed, titled, and numbered outside the plate. 4/100.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 38 cmEstimate: € 50 / 75 -
#112Koffieservies ‘tete a tete’. Rosenthal, CHIPPENDALE decor.
Coffee set 'tete a tete'. Rosenthal, CHIPPENDALE design.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een lot HO modeltrein toebehoren bestaande uit containers, brandstoftanks, klein rollend materiaal, 2 wagons van het merk Lima en een spoorkraan van Roco.
A lot of HO scale model train accessories including containers, fuel tanks, small rolling stock, 2 wagons by Lima, and a railway crane by Roco.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#119Marjon De Wit‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon
#9“L’Illustration”. 1922 t.e.m. 1926. In-folio. Ingebonden in vijf banden.
"L'Illustration". 1922 to 1926. Folio. Bound in five volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80