Similar lots by type
-
#147Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#124“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#134Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#122Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#130Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#143Schumann, BavariaEen porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#256Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.
Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#125Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#138Een stempel met een aantal drukjes.
Un tampon avec plusieurs presses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#222Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#201Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#195Een klein vierkant houten bijzettafeltje.
Une petite table de bout carrée en bois.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 32 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#152209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#224Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#249Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#248Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#120Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#261Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#194Een laag gebeitst houten tafeltje.
Une table basse en bois teinté.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 54 x 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#193Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.
Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.
Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#121GoldimariEen vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.
Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#141Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 & 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.
Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#277Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Lot Afrikaanse maskers e.d. Overwegend gebeeldhouwd hout.
Lot de masques africains, etc. Bois principalement sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#15Regout, MaastrichtEen dekselvaas van blauw en wit aardewerk, versierd met een Delfts bloemendecor in cartouches en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase en faïence bleu et blanc avec couvercle, décoré d'un décor de fleurs de Delft en cartouches et le couvercle orné d'un chien Fo.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#78Märklin 3308Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
Une locomotive-citerne de la Deutsche Reichsbaan à l'échelle HO, avec générateur de fumée. État neuf, en état de marche et dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 90 -
#294Frans Van MontfortPeriod: 1889-1980“Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een zeilbootje in een whiskyfles.
Un voilier dans une bouteille de whisky.No longer availableOnline onlyDim. n: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#217Een groot lot van 35 oude boeken allerlei, waaronder Larousse, ... Voor decoratief gebruik. Enkele ruggen beschadigd.
Un grand lot de 35 livres anciens en tout genre, dont Larousse, ... Pour un usage décoratif. Quelques épines abîmées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#270Albert De VosPeriod: 1868 - 1950“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau de pêche sur mer turbulente”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 108 cmEstimate: € 350 / 450 -
#240Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#267Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 80



