Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 3 antieke parasolletjes.

Een lot van 3 antieke parasolletjes.

A lot of 3 antique parasols.
Online only
Dim. l 91.5 cm
SKU: 2403250066.
Categories: curiosa, Mode, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 24 March 2025 22:00
Catalogue #66
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95

    “De verovering van de hemel”, van Icarus tot Armstrong, een collectie munten in verzamelmapje uitgebracht door Shell in 1970.

    "The Conquest of Heaven", from Icarus to Armstrong, a collection of coins in a folder released by Shell in 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 2.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #108
    Henry Van Straten

    7 prenten door Henry van Straten. Illustraties uit het boek ‘Clementine en de heiligen van Zichem’ door Ernest Claes.

    7 prints by Henry van Straten. Illustrations from the book 'Clementine and the Saints of Zichem' by Ernest Claes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een massief rood koperen melkkit.

    A solid red copper milk jug.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #116

    ‘Trouwstoet aan de haven’ Fotolithografische reproductie naar het werk van Frederik Hendrik Kaemmerer.

    'Wedding Procession at the Harbor' Photolithographic reproduction after the work of Frederik Hendrik Kaemmerer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal met deksel op onderschaal gemerkt EPNS en een terrine gemerkt Silverplated, Made in England.

    A lot of silver-plated metal comprising a dish with lid on undershelf marked EPNS and a tureen marked Silverplated, Made in England.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #97

    Een koperkleurig klokstel, klok op batterijen, met bijhorende kandelaars. Met originele verpakking.

    A copper-colored clock set, battery-operated clock, with matching candlesticks. In original packaging.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #115
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, niet getekend M. A. Zeilschepen aan de kade. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, unsigned. Sailboats at the dock. From the 19th century.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #104

    Bloemenvaas, aquarel. Getekend.

    Flower vase, watercolor. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29/21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #112
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, getekend M. A. Hovener. Sneeuwlandschap met windmolens. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, signed M. A. Hovener. Snowscape with windmills. From the 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14/10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Lot van Chinees porselein, famille rose. 3 vazen (kleintje gebarsten), een bord en een kom.

    Lot of Chinese porcelain, famille rose. 3 vases (small one cracked), a plate, and a bowl.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    R. Faure

    “Heidezicht”, aquarel op papier, gesigneerd R. Faure.

    "Heath View", watercolor on paper, signed R. Faure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123
    Duarez

    ‘Le celebre casque d’or’. Portretschilderijtje op paneel getekend Duarez.

    'The famous golden helmet'. Portrait painting on panel signed Duarez.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101

    Mediterraan straatbeeld. Vintage olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Mediterranean streetscape. Vintage oil painting on canvas. Signed illegibly.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106
    Ninke Kast
    Period: 1970

    ‘Surrealistische nachtscène’, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Surrealist night scene', oil on canvas. Not signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #122

    Olieverfschilderij op paneel. Zeilschepen keren terug naar de haven. In goudkleurige kader.

    Oil painting on panel. Sailing ships returning to the harbor. In a gold-colored frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #110
    P. Peelman

    ‘Rouwstoet door besneeuwde velden’, olieverf op doek, getekend P. Peelman

    'Mourning procession through snowy fields', oil on canvas, signed P. Peelman
    No longer available
    Online only
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.

    View of the village church, outsider art. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40/24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #98

    Een lot vintage speelgoed bestaande uit 6 x Tonka self motorized trucks, Smoking helicopter Bell UH-1, alle 7 in originele verpakking, en een straaljager op rupsbanden.

    A lot of vintage toys consisting of 6 x Tonka self motorized trucks, Smoking helicopter Bell UH-1, all 7 in original packaging, and a jet fighter on caterpillar tracks.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #120
    J.A. Perino
    Period: 1915

    ‘In het badhuis’. Tekening, gemengde techniek. Getekend J.A. Perino. 1915

    'In the bathhouse'. Drawing, mixed media. Signed J.A. Perino. 1915
    No longer available
    Online only
    Dim. 46/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #96

    Lot van 22 tweedelige mallen voor chocolade, voornamelijk paaseitjes. De metalen mallen zijn in behoorlijke staat maar geoxideerd. Niet alle mallen zijn compleet.

    Lot of 22 two-piece molds for chocolate, mainly for Easter eggs. The metal molds are in fair condition but oxidized. Not all molds are complete.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #133
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Antwerpen”, een ets naar een werk van J. Creytens, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1950.

    "Antwerp", an etching after a work by J. Creytens, signed R. De Coninck and dated 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118
    Jules Carlier

    ‘Solitaire’, lithografie van een kaartspelende jonge vrouw. Getekend J Carlier. In ovale gilberkleurige lijst.

    'Solitaire', lithograph of a young woman playing cards. Signed J Carlier. In oval gilded frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #107
    Camille Feuilloux

    “De mandendraagsters”, een lithografie in kleur, buiten de plaat gesigneerd ‘Camille Feuilloux’.

    "The Basket Carriers," a color lithograph, signed outside the plate 'Camille Feuilloux'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #119
    Marjon De Wit

    ‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon

    'Wharf in Brittany.' Acrylic on paper, signed by Marjon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #117
    Murano

    Een grote vintage schaal in Muranoglas, roze in de massa gekleurd.

    A large vintage bowl in Murano glass, colored pink in the mass.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 63 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #32

    Lotje van 3 Boeddhabeeldjes uit kunststof.

    Lot of 3 plastic Buddha statues.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #78

    Hoofd van de Sphinx in gips.

    Head of the Sphinx in plaster.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    Een lot van 3 Chinese vazen met een verscheidenheid van fauna en flora in het decor.

    A lot of 3 Chinese vases featuring a variety of flora and fauna in the decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #257
    H&M Home

    Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.

    A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M.
    No longer available
    Online only
    Dim. 4 x 22,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #125

    Don Quixote en Sancho Panza. Reproductie naar het werk van Honore Daumier. Uitgegeven door Enourmous Art.

    Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #26

    Gedecoreerde glazen vaas, Sadurni Rafols. Spanje.

    Decorated glass vase, Sadurni Rafols. Spain.
    No longer available
    Online only
    Dim. B 28, H 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #191

    Een paar opaalglazen vaasjes.

    A pair of opaline glass vases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een Venetiaanse spiegel met geslepen spiegelkader en bloemrozetjes, 1 rozetje ontbreekt en 1 spiegelrand heeft een barst.

    A Venetian mirror with cut mirror frame and flower rosettes, 1 rosette missing and 1 mirror edge with a crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #48

    Lot van 3 kleurloze kristallen presse-papiers met luchtbellen, Pfeiffer. Toegevoegd 1 glazen presse papier, druppelvormig met rode accenten in de massa.

    Lot of 3 colorless crystal paperweights with air bubbles, Pfeiffer. Added 1 glass paperweight, drop-shaped with red accents in the mass.
    No longer available
    Online only
    Dim. hoogte 7 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

Op Maandag 24 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday March 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 March 2025 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 March 2025 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More