Other lots by Goebel
Similar lots by type
-
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#40
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds. -
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom. -
#477
Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century. -
#351Steiff, Germany
Een grote zwarte poedel in pluche, Steiff meer de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed. -
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
"To the top". A bronze sculpture. Signed at the bottom. -
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#167Hergé
“Le Crabe aux pinces d’or”, Tintin, HC, A23, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
"The Crab with the Golden Claws", Tintin, hardcover, A23, 1944. Name written on the title page.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42. -
#17
Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.Place a bid ›Dim. h 17, 21,5 cm -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#148Hebdomadaire
“Mickey magazine”. Een lot van 9 jaargangen, gebundeld, 1950-1958.
“Mickey magazine”. A lot of 9 volumes, bound, 1950-1958.Place a bid ›Estimate: € 200/250 -
#161Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.
"The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.