Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.

A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.
Dim. Ø 22.5 cm
SKU: 2904250481.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #481
Estimate: € 40 / 60

  • #292

    Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.

    Burmese Kalaga tapestry with curtain rod and wall mounting.
    Dim. 96/157 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.

    An antique Chinese elm wood two-door cabinet.
    Dim. 75 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    A pair of porcelain Cantonese lidded vases with floral decoration and gilded details. Small chipping on bottom edge.
    Dim. 33cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Dekselpot in blauw-wit Chinees porcelein, met langlevenstekens in het decor.

    Covered pot in blue and white Chinese porcelain, decorated with longevity symbols.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #581

    Kleine theepot in Chinees aardewerk. Onderaan en in het deksel gemerkt.

    Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 12 / 150
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224

    Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.

    An old Chinese elm wood two-door cabinet.
    Dim. 75 x 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597

    Paar oranje Chinese porceleinen vazen met houtnerftekening. Rank model met losse schakel aan de oren. 1 schakel is gelijmd.

    Pair of orange Chinese porcelain vases with wood grain pattern. Slender design with loose rings on the ears. 1 ring is glued.
    Dim. Hoogte 45 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #291

    Lot van drie wandtapijten naar de late middeleeuwen. Waarvan twee met roede en één met muurhaken.

    Lot of three tapestries dating back to the late Middle Ages. Two with rods and one with wall hooks.
    Dim. 138/188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503
    Carrera

    Een vintage slot-racing set van Carrera bestaande uit vele baanonderdelen waaronder, in originele verpakking, transfo en meerdere auto’s.

    A vintage Carrera slot racing set including many track pieces, original packaging, transformer, and multiple cars.
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.

    Nigerian ancestor figure. Patinated terracotta.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Val Saint Lambert

    Grote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.

    Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.
    Dim. Hoogte 30.5, Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #315
    Dior, MPH en M&M Qwartz

    Drie verschillende roestvrij stalen dameshorloges.

    Three different stainless steel women's watches.
    Estimate: € 100 / 150
  • #599

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt met zware slijtage.

    A hand-knotted Bidjar carpet with heavy wear.
    Dim. 390 x 180 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #268
    Christofle France

    Een lot van 2 verzilverd metalen terrines, gemerkt Gallia, prod. Christofle, France.

    A lot of 2 silver-plated metal tureens, marked Gallia, prod. Christofle, France.
    Dim. h 17 x Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #559

    “Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.

    "Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.
    Dim. 39 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00