Other lots in this auction
-
#43Een set van 3-in-1 Chinees porseleinen bloempotjes.
A set of 3-in-1 Chinese porcelain flower pots.Dim. 8.5 x 23 x 17 cmEstimate: € 10 / 20 -
#533ValentiEen lot van 6 champagneglazen met gedraaide metalen voet. Met bijgevoegde karaf met tinnen druifdecor.
A lot of 6 champagne glasses with twisted metal base. With accompanying decanter decorated with tin grapes.Dim. h 23.5 cm (glas)Estimate: € 60 / 80 -
#67- “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.
- “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois.- “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.Dim.Estimate: € 80 / 120 -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.Dim. h 52 cmEstimate: € 50 / 75 -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct.Dim. 4,30 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.Dim. h 51 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#105Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterPeriod: 1987‘Batman-Auto’, model T-159. Nr 108 uit een oplage van 200 exemplaren. Met OVP. Opwindbaar.
'Batman Car', model T-159. Number 108 out of an edition of 200 copies. With original packaging. Wind-up.Dim. Lengte 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#502Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken.Dim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.Dim. Ø18cmEstimate: € 5 / 10 -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.Dim. 49 x 68 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#140“De Meesterwerken van Rubens”. Ed. Franklin Mint. Ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Sterling zilver, 925/1000 Proof, elke penning weegt 31.1 g. 18 stuks telkens in een presentatiekaartje.
"The Masterpieces of Rubens". Ed. Franklin Mint. On the occasion of the Rubens Year 1977. Sterling silver, 925/1000 Proof, each medal weighs 31.1 g. 18 pieces each in a presentation card.Dim. 588.70 gEstimate: € 800 / 1200 -
#135CartierEen bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.
A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked.Dim.Estimate: € 300 / 400

