A lot of 3 Chinese porcelain decorative plates adorned with birds and floral decor. Famille rose, probably 18th to early 19th century.
Dim. Ø 23 cm
Categories: Aziatisch, Porselein.
Estimate: € 200 / 300

  • #43

    Een set van 3-in-1 Chinees porseleinen bloempotjes.

    A set of 3-in-1 Chinese porcelain flower pots.
    Dim. 8.5 x 23 x 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #533
    Valenti

    Een lot van 6 champagneglazen met gedraaide metalen voet. Met bijgevoegde karaf met tinnen druifdecor.

    A lot of 6 champagne glasses with twisted metal base. With accompanying decanter decorated with tin grapes.
    Dim. h 23.5 cm (glas)
    Estimate: € 60 / 80
  • #67

    - “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

    - “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois. - “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.
    Dim.
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct.
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #523
    Manifattura SC3

    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #105
    Nürnberger Bleichwaren Tucher & Walter
    Period: 1987

    ‘Batman-Auto’, model T-159. Nr 108 uit een oplage van 200 exemplaren. Met OVP. Opwindbaar.

    'Batman Car', model T-159. Number 108 out of an edition of 200 copies. With original packaging. Wind-up.
    Dim. Lengte 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #502

    Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.

    An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166
    Mizuko

    A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #140

    “De Meesterwerken van Rubens”. Ed. Franklin Mint. Ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Sterling zilver, 925/1000 Proof, elke penning weegt 31.1 g. 18 stuks telkens in een presentatiekaartje.

    "The Masterpieces of Rubens". Ed. Franklin Mint. On the occasion of the Rubens Year 1977. Sterling silver, 925/1000 Proof, each medal weighs 31.1 g. 18 pieces each in a presentation card.
    Dim. 588.70 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #135
    Cartier

    Een bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.

    A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked.
    Dim.
    Estimate: € 300 / 400