#159Een vintage hout gesculpteerd beeldje van twee vogels.
#148Een set van 2 paar messingen kandelaars, de kleinere 19e eeuws.
A set of 2 pairs of brass candlesticks, the smaller ones dating back to the 19th century.No longer availableOnline onlyDim. h 31 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Een meerkleurige mondgeblazen vaas, vermoedelijk Murano.
#166Een metalen witgelakte urnvormige vaas.
#99Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers.
#127Een vintage bruin lederen aktetas.
A vintage brown leather briefcase.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#149Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
#153Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#193Een glazen cilindervormige kandelaar in de stijl van een zandloper.
A glass cylindrical candle holder in the style of an hourglass.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60