#415Een reeks van ach kristallen wijnglazen en acht waterglazen.
#295Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,81 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#427“Liggend naakt”. Een ingekaderd kunstwerk in cloisonnétechniek. In doos.
#222Een goudgepatineerd spiegeltje in Lodewijk XV-stijl.
#361Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode Reeks. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ste uitgave, 1955), De Bokkerijders (1ste uitgave, 1955), De Brullende Berg (1963). Blauwe reeks. Het Geheim der Gladiatoren (1956). 7 stuks, slechte staat.
Suske en Wiske. Série Rouge. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ère édition, 1955), De Bokkerijders (1ère édition ) , 1955), De Brullende Berg (1963). Série bleue. Het geheim der gladiatoren (1956). 7 pièces, mauvais état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#128Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933Een bruingepatineerde bronzen buste van Christus met de doornenkroon. Gesigneerd.
Un buste du Christ en bronze à patine brune avec la couronne d'épines. Signé.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#439Chinese scroll met een landschap.
#84E. Rofs“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableDim. 137 x72 cmEstimate: € 60 / 100