Similar lots by type
-
#212Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#122Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
A lot of 4 vintage metal, chocolate molds.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#187Twee uit kunststof gesculptuurde beeldjes van jongen en meisje op metalen voet. Naar Moreau.
Two plastic sculpted figurines of a boy and girl on a metal base. To Moreau.No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189MuranoEen lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
A lot of 3 vintage dolls from the mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyDim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45 -
#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Remontoir CylindreEen klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyDim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#171Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#215Een lot van barometers en thermometers waaronder één gemonteerd op een reeënpootje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#273Een 4-delige reeks boeken met onderwerp Antwerpen wereldtentoonstelling 1930, gebonden versie. Uitgave “De Gazet Van Antwerpen”.
A 4-part series of books with subject Antwerp world exhibition 1930, bound version. Publication “The Gazet Van Antwerp”.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 30 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#170Val Saint LambertEen kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#270BavariaEen porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm
Other lots in this auction
-
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#18Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a multi-coloured decoration of characters. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 35 -
#126Een lot van zes modelautootjes op schaal 1:43:- Maisto - Jaguar XK8 1996.- Diapet - Honda NSX (1:40)- Verem - Chevrolet Camaro.- Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955.- Gama Mini - Opel Kadett cabriolet.- Schabak - Ford Escort cabriolet.In originele doosjes.
A lot of six model cars on a scale of 1:43: - Maisto - Jaguar XK8 1996. - Diapet - Honda NSX (1:40) - Verem - Chevrolet Camaro. - Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955. - Gama Mini - Opel Kadett convertible. - Schabak - Ford Escort convertible. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#20Rosskopf & Co PatentEen paar uurwerken, waarvan 1 H. Rosskopf zakhorloge “Chemin de Fer” met kleine barst in en 1 Junghans klokje.
few timepieces, including 1 H. Rosskopf pocket watch "Chemin de Fer" with a small crack in it and 1 Junghans clock.No longer availableOnline onlyDim. Ø7cmEstimate: € 25 / 35 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
Seven various decorative plates of colored earthenware and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18-23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#53lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuksgroen vaasje h15cmgroen vaasje h11cm, schilfer schade onderaanvaasje blauwe rand, h14cmkannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan
lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottomNo longer availableOnline onlyDim. Ø: 7-14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100

