Similar lots by type
-
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
-
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
-
#257S.A. Boulanger
“S.A. Boulanger”, een vintage tafellamp in staal en messing. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
-
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
-
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
-
#73
“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
Place a bid ›Dim. h 14 cm -
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
-
-
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#441Kostka
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
-
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#281
Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met ivorine of been handvaten.
-
#333Culinox Spring
“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
-
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#437STS Abel Zagreb
Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
-
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#413Poterie des 3 Terres
Een aardewerken lamp met floraal decor in het reliëf. Met kunststoffen kap. Binnenin label.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
Other lots in this auction
-
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#58Nomura Japan
‘Battery powered Radio Jeep’, Een blikken wagen, ca 1955, met originele doos. Proper batterijcompartiment.
-
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#3
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures. -
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
-
#103Hergé
“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.Place a bid ›Estimate: € 400/500 -
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
-
#78
“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
-
#323
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En 100 jaar plastische kunsten in België (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik”. Et 100 jaar plastische kunsten in België.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#123Hergé
“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
“Kuifje in Congo.”. hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Moderate, worn condition, corner damaged.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#113Hergé
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.Place a bid ›Estimate: € 250/300 -
#87
Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Place a bid ›Estimate: € 120/180