Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 3 Japanse prints, 2 met vogels (vermoedelijk Kikuchi HOBUN (1862 – 1918) en Imao Keinen (1845 – 1924) en 1 met een krijger en tekst (Eighteen plays of the Genji - mogelijk Toyohara Kunichika).
Een lot van 3 Japanse prints, 2 met vogels (vermoedelijk Kikuchi HOBUN (1862 – 1918) en Imao Keinen (1845 – 1924) en 1 met een krijger en tekst (Eighteen plays of the Genji - mogelijk Toyohara Kunichika).
Een lot van 3 Japanse prints, 2 met vogels (vermoedelijk Kikuchi HOBUN (1862 – 1918) en Imao Keinen (1845 – 1924) en 1 met een krijger en tekst (Eighteen plays of the Genji - mogelijk Toyohara Kunichika).
Een lot van 3 Japanse prints, 2 met vogels (vermoedelijk Kikuchi HOBUN (1862 – 1918) en Imao Keinen (1845 – 1924) en 1 met een krijger en tekst (Eighteen plays of the Genji - mogelijk Toyohara Kunichika).

Een lot van 3 Japanse prenten, 2 met vogels (vermoedelijk Kikuchi HOBUN (1862 – 1918) en Imao Keinen (1845 – 1924) en 1 met een krijger en tekst (Eighteen plays of the Genji - mogelijk Toyohara Kunichika).

A lot of 3 Japanese prints, 2 with birds (probably Kikuchi HOBUN (1862 – 1918) and Imao Keinen (1845 – 1924) and 1 with a warrior and text (Eighteen plays of the Genji - possibly Toyohara Kunichika).
Dim. 18.5 x 24 cm
SKU: 2904250418.
Categories: curiosa, Papier.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #418
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    No longer available
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    No longer available
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #551

    Een oude massief koperen patrijspoort.

    An old solid copper porthole.
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.

    A series of twelve polished stainless steel underplates with gilded trim. Marked Spring, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    Een lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #408

    Set van 4 glazen hoofden voor presentatie of hoofdtelefoon.

    Set of 4 glass heads for display or headphones.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #91
    Wiskemann

    Een lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).

    A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    No longer available
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #292

    Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.

    Burmese Kalaga tapestry with curtain rod and wall mounting.
    No longer available
    Dim. 96/157 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.

    A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.
    No longer available
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een urne van verzilverd porselein.

    An urn of silver-plated porcelain.
    No longer available
    Dim. H:39 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #492
    Charles Delporte
    Period: 1928 - 2012

    “Composition surréaliste”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat ‘Delporte’ en genummerd 87/150.

    "Surrealist composition," a color lithograph, signed outside the plate 'Delporte' and numbered 87/150.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    No longer available
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband bezet met saffier en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt yellow gold link bracelet set with sapphire and amethyst totaling approximately 2 ct.
    No longer available
    Dim. 17,55 g L: 18,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.
    No longer available
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #446

    Ovalen kerselaren eetkamertafel in Engelse stijl.

    Oval cherry wood dining table in English style.
    No longer available
    Dim. H 75, B 138, D 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    No longer available
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #7
    Val Saint Lambert

    Urnvormige kleurloze vaas, in Val Saint Lambert kristal. Gemerkt.

    Urn-shaped colorless vase, in Val Saint Lambert crystal. Marked.
    No longer available
    Dim. Hooghte 24, Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183

    Een lot van 6 frontstafkaarten op papier uit Wereldoorlog I, waaronder 1 Franse en 1 Duitse met stempel.

    A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 1,97 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More