Other lots in this auction
-
#54Boch La Louvière
Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 44,5 cmEstimate: € 35/45 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
A silver-plated metal ornament, to be hung in the neck as a counterweight for heavy necklaces. Northern Thailand. With iron base.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#288
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50/70 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A few reproductions after works by Schapner.No longer availableOnline onlyDim. 38x39 cmEstimate: € 30/50 -
#272
Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 5-28 cm -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Two different plates of blue and white Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#86
“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 50/60 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#201
Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H: 12-15 cm -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25