Other lots by Capodimonte
-
#149Capodimonte
Een decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.
A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 36 cmEstimate: € 30/35 -
#125Capodimonte
Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#132
Een beeld van een stier uit meerkleurig geblazen glaspasta.
A sculpture of a bull made from multicolored blown glass paste.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 22 x 41cmEstimate: € 40/60 -
#157Maria Innocentia Hummel
Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15/25 -
#228
Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20/30 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#232
Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20/40 -
#165
Een koperen gesculpteerde kandelaar.
A copper sculpted candlestick.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27,5cmEstimate: € 30/60 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#194
Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20/30 -
#184
Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 14 x 14cmEstimate: € 40/60 -
#235
Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/60 -
#199
Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#134
Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 78 x 30cmEstimate: € 60/80 -
#167
Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
A metal and glass vintage miner's lamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28 x Ø9cmEstimate: € 30/60 -
#185
Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 9 x 20cmEstimate: € 40/60 -
#236
“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 51 x 43cmEstimate: € 40/60 -
#162
Een oude serveerset voor taart vervaardigd uit ivorine handvatten en verzilverde delen. In originele etui.
An old cake serving set made with ivorine handles and silver-plated parts. In original case.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 35 x 11 cmEstimate: € 10/20 -
#172Philips
Een bakelieten radio, Philips, jaren 30, schade aan het bakeliet aan de onderzijde.
A bakelite radio, Philips, 1930s, damage to the bakelite at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 18 x 28 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10/20 -
#131
Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#203Les Cordes
Een fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#166
Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21,5Estimate: € 20/30 -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33cmEstimate: € 25/35 -
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20/40 -
#75
Een lot kristal, waaronder een gegoten vaas, rood in de massa en een kleurloze geslepen assbak voor sigaren van Val Saint-Lambert.
A lot of crystal, including a molded vase, red in the mass, and a colorless cut ashtray for cigars by Val Saint-Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 16 & 8 cmEstimate: € 40/50 -
#7
Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 24.5 cmEstimate: € 10/20 -
#2
Een fumé kristallen art-deco vaas.
A smoke crystal art-deco vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 20/30 -
#170
Een peper- en zoutvatje in een chromé boot. In art-deco stijl. Het zoutvatje in gescheurd.
A salt and pepper shaker set in a chrome boat. In Art Deco style. The salt shaker is cracked.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 7 x l 20 cmEstimate: € 10/20 -
#104
Een industriele stijl vintage bureaustoel in metaal en zwart kunstleder. Heeft een kleine schade aan de achterkant van de zitting.
An industrial-style vintage office chair in metal and black faux leather. It has a small damage at the back of the seat.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 87 x 43 x 55 cmEstimate: € 20/30 -
#171
Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. l 31 cmEstimate: € 20/30 -
#206
Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#129Kapoentjes
“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage albums.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 40/50