Similar lots by type
-
#123
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60/80 -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#169
Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25/50 -
#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 15,5 cmEstimate: € 45/55 -
#161
Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40/50 -
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm -
#270Bavaria
Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 6-23 cm -
#89Bavaria
Een lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 5 x 11 cmEstimate: € 20/25 -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25/35 -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#29
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40/50 -
#198
Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40/60 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25/50 -
#28
Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40/50 -
#51
Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#105
Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 16 x 11cmEstimate: € 35/45 -
#27
Een lot van 3 Chinees porseleinen kommetjes. Divers en meerkleurig decor.
A lot of 3 Chinese porcelain bowls. Diverse and multicolored decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 7,5 x Ø15cmEstimate: € 35/50 -
#259
Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50/60 -
#208
Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H: 9-24 cm -
#124
Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 14,5 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#24
Een kunstbronzen Tibetaans, ceremoniële dolk, “Phurba”.
An artificial bronze Tibetan, ceremonial dagger, "Phurba".No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24cmEstimate: € 40/50 -
#163
Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20/25 -
#26
Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30/35 -
#164
Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.
A lot of malachite figurines in the shape of animals.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h +- 5 cmEstimate: € 30/40 -
#180Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40/80 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#127Solido
Twee modelauto’s op schaal 1:43:- Cadillac Van.- Alfa Romeo Spider 1999.In originele doosjes.We voegen er een Porsche 930 zonder doosje aan toe.
Two 1:43 scale model cars: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In original boxes. We add a Porsche 930 without a box.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 40/60 -
#103
Een glazen vaas met vergulde rand.
A glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40/50 -
#25
Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 35/45 -
#141Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-11 1948 Tucker Torpedo.- DY-16 1967 Ford Mustang Fast BackIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-11 1948 Tucker Torpedo. - DY-16 1967 Ford Mustang Fast Back In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50