Similar lots by type
-
#472
“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. -
#267
Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#673Liebig Chromos
Een lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood. -
#289
“Mannelijk naakt met dolk”. Een potloodtekenening op papier.
"Male nude with dagger." A pencil drawing on paper.Place a bid ›Dim. 70 x 43 cm -
#302Guy RibesPeriod: 1948
“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom. -
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades. -
#171
Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century. -
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970. -
#218
Een set van 2 zwaar geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.Place a bid ›Dim. h 43 cm -
#617
Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged. -
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963
“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
-
#233Nikon
“Nikon M90”. Een vintage analoge fotocamera met 3 lenzen; 28mm, 52mm, 75 ~ 150mm, flash, motor en draagtas.
"Nikon M90". A vintage analogue camera with 3 lenses; 28mm, 52mm, 75-150mm, flash, motor, and carrying case.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#657
Een gewei op houten sokkeltje. Vermoedelijk gazelle.
An antler on a wooden base. Probably from a gazelle. -
#661
Een antieke messing compound drum microscoop of veld microscoop. In origineel houten kistje, zijkantje manco. Eind 19e eeuw.
An antique brass compound drum microscope or field microscope. In original wooden case, one side missing. Late 19th century. -
#322Jacob Smits
“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate. -
#462
“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title. -
#24
“Phosphatine - het vilmaakte babyvoedsel”, een vintage reclamespiegel, in metalen kader.
"Phosphatine - the perfect baby food", a vintage advertising mirror, in a metal frame. -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans. -
#591
Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.
Other lots in this auction
-
#407
Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.
A pair of copper candlesticks, late 19th century. -
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. -
#434
Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back. -
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
A pink Venetian glass chandelier with 6 light points, missing 4 parts including 1 large leaf, 1 small leaf, 1 flower, and a section of the hanging element. -
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#119M. Van Laere
“Boszicht in de herfstzon”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigeerd.
"Boszicht in the autumn sun". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian. -
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
"Florence, Capo Di Monte," a table lamp designed by Guiseppe Armani featuring a sculpture of a nude lady and 2 putti. Signed on the back and bears a nameplate. -
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942
“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#113Hergé
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.Place a bid ›Estimate: € 250/300