Other lots by Val Saint Lambert
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom. -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert. -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color. -
#647Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom. -
#301Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.Place a bid ›Dim. h 23,5 cm -
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.Place a bid ›Dim. h 21,5 cm -
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#251Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.Place a bid ›Dim. h 22,5 cm -
#361Val Saint Lambert
Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked. -
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#373Val Saint Lambert
Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom. -
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#679Val Saint Lambert
Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick. -
#648Delheid Val Saint Lambert
Een kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰. -
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color. -
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl. -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.
Similar lots by type
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
Other lots in this auction
-
#264
“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in bergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly. -
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed. -
#490
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.Place a bid ›Dim. 14,55 g -
#362Adrien Lechair
“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72. -
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis. -
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet. -
#150
Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet. -
#470
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.82 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.Place a bid ›Dim. 7,14 g -
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century. -
#44
Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#457
Een bronzen Boeddha in lotushouding.
A bronze Buddha in lotus position.Place a bid ›Dim. h 33 cm -
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99.