Een lot van 3 replica officierssabels, naar de 19de eeuw.

A lot of 3 replica officer sabers, dating to the 19th century.
Dim. Lengte 104 cm
SKU: 1612250048.
Categories: varia, wapens.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 75 / 100

  • #93

    Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.

    A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.
    Dim. H 157, B 355 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283

    Een gemarqueteerd mahoniehouten kistje, met vakken. Slot en slotplaat zijn manco.

    A marquetry mahogany box, with compartments. Lock and keyplate are missing.
    Dim. H 12, B 78, D 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #239

    Een partij van acht vintage industriële drukmeters, verschillende merken en formaten. Toegevoegd een oliebusje.

    A lot of eight vintage industrial pressure gauges, various brands and sizes. Added an oil can.
    Dim. Ø 3,5 - 15 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #78
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart lederen portefeuille en een pennenhouder met plaats voor drie pennen. In originele verpakking, nieuwstaat.

    A black leather wallet and a pen holder with space for three pens. In original packaging, like new.
    Dim. 13/9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #11

    Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

    A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een W.O.I Duitse M1898/05 zwaardbajonet met schede. Gemerkt Gottlieb Hammesfahr, Solingen Foche.

    A WW1 German M1898/05 sword bayonet with scabbard. Marked Gottlieb Hammesfahr, Solingen Foche.
    Dim. Lengte 50 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #47

    Een lot van 3 replica officierssabels naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer swords from the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #67

    Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt ‘Garden silversmiths LTD, Sterling weighed. Toegevoegd een verzilverd doosje met een munt op het deksel.

    A pair of silver candlesticks. Marked 'Garden Silversmiths LTD, Sterling'. Included a silver-plated box with a coin on the lid.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Een oude theedoos met gewelfde flanken. Met twee compartimenten, het mengpotje is manco.

    An old tea caddy with curved sides. It has two compartments, the mixing pot is missing.
    Dim. H 20, B 33, D 18 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #70
    Etna

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. Een 18 kt geelgouden polshorloge. Zonder bandje.

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. An 18 kt yellow gold wristwatch. Without strap.
    Dim. 3,6/2,7 cm Bruto: 25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #189
    Achiel Strijbol
    Period: 1901-1966

    ‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.

    'Forest View with Old Bridge', oil on canvas. Signed A. Strijbol.
    Dim. 46/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    Winterlandschap. Kleurentithografie naar een werk van Savereys door Roger Hebbelinck.

    Winter landscape. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.
    Dim. 57/48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #96

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #76

    Een antieke massief eiken koffer, met gesculpteerd paneel aan de voorkant. Het slot

    An antique solid oak chest, with a carved panel on the front. The lock
    Dim. H 66, B 94, D 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #115

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met 3 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 t en 4 kleine diamantjes oude slijp.

    An 18 kt yellow gold ring set with 3 sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct and 4 small old cut diamonds.
    Dim. 2,56 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #219

    Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.

    Two studies of female nudes. Red chalk on canvas, signed E. Steel.
    Dim. 46/25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #123

    Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.

    A cast iron jardinière on a matching pedestal.
    Dim. h 121 x Ø 49 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #74

    “Huis aan de heide”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneer J.V. Laer.

    "House on the Heath," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed J.V. Laer.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262
    Gaby De Pauw

    “Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.

    "Ladies portrait." Charcoal on paper, signed.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #230

    Een rose koortketting met hanger van zilver 925 ‰ en 18 kt geelgoud bezet met een rookkwarts cabochon. Gemerkt.

    A pink gold necklace with a pendant of silver 925 ‰ and 18 kt yellow gold set with a cabochon smoky quartz. Marked.
    Dim. hanger: 5,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #68

    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00