#153“Navire Marchand”. Een print op paneel.
#363“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#212“Riviergezicht”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#150“Mediteraan heuvelzicht.” Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#187Sörensson“Dorp met havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#17Een lot van 4 oude ingekleurde modeprenten, La Toilette des Enfants.
#325O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still waters". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 58cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Sylvie, Barones Joly“Lentelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Eileen". Oil on canvas. Signed and dated 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150