Similar lots by type
-
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
-
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#156
Een vintage houten bijzettafeltje met rond blad. Enige slijtage aan het oppervlak.
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
-
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
Other lots in this auction
-
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#135
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht". A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#17
Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
An opaline vase with gilt rim. Included porcelain vase, marked "Cottier Fréres" and numbered 1650/084 at the bottom. -
#57Leclercq
“Guldenboek van de Belgische weerstand”. Een boek gepubliceerd door de "Comissie voor de Historiek van de Weerstand" opgericht door het Ministerie voor Landsverdediging. Uitgeverij Leclercq, 429p met zachte cover.
"Golden Book of the Belgian Resistance." A book published by the "Committee for the History of the Resistance" established by the Ministry of Defense. Publisher Leclercq, 429 pages with soft cover.