Similar lots by type
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
Other lots in this auction
-
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
-
#58
Een decoratief zeilboot model met zeilen uit hoorn gesculpteerd. En 2 koehoorns bijgevoegd.
A decorative sailboat model with sails carved from horn. Includes 2 cow horns. -
#221
Een lot van twee glazen vazen, bestaande uit een gele vaas en een vaas met een blauwe handgreep in antieke stijl.
A lot of two glass vases, including a yellow vase and a vase with a blue handle in antique style. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
-
#99
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière. -
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
-
#103
Een grote partij aluminiumen gerei voor een poppenhuis. Potten, pannen, koffiepot, waterketel enz. En een klein elektrisch strijkijzer.
-
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom.