Similar lots by type
-
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#216
Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#211Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#191
Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60/90 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#204
Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
A pair of gilt cast iron fireplace ornaments with carved pine cones.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 26 x 30 x 23cmEstimate: € 40/50 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20/30 -
#279Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#192
Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 75 x 36 x 27 -
#228charlotte Lynggaard
Een licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#175L. Franck
lot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 48 x 66cmEstimate: € 100/200 -
#150
Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 90 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#54
“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 58 cmEstimate: € 35/50 -
#53
Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
A set of 2 Indonesian dancers in wood.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 60 cmEstimate: € 15/25 -
#4
Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35/45 -
#178
Een beeldje/scheerkwast in de vorm van een varkentje in messing met borstel.
A figurine/shaving brush in the shape of a pig in brass with brush.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 8.5 x 3.5 cmEstimate: € 25/35 -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#111M.J. Hummel
Een beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
A figurine of a photographer marked GOEBEL, signed MJ Hummel.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h 12.5 cmEstimate: € 40/45 -
#51
Een lot van 3 Chinees porseleinen dekselvaasjes, zonder deksel. Famille noire, jaune, Imari.
A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#236Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 15/20 -
#133Minichamps
Drie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 60/80 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80