Een lot van 3 wandelstokken met verzilverde handvatten uit de eerste helft van vorige eeuw.

A lot of 3 walking sticks with silver-plated handles from the first half of the previous century.
Dim. l 91 cm
SKU: 2502250057.
Categories: Hout, Koper, Verzilverd, XXe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 60 / 80

  • #541

    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #563

    Een paar koperen kandelaars.

    A pair of brass candlesticks.
    Dim. 25 x Ø10cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #564

    Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.

    A pair of copper candlesticks, late 19th century.
    Dim. 28 x Ø 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #556
    Sanchez

    "Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.
    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553

    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Dim. h 85 x Ø 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215
    Favaro Cecchetto

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #357

    Een vintage geglazuurd keramisch kruisbeeld, niet gemerkt.

    A vintage glazed ceramic crucifix, unmarked.
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #317

    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186
    Leo Galli

    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #559

    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #265

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #428

    Een lot van 3 stuks Satsuma aardewerk bestaande uit een wierookbrander waarvan het deksel niet origineel en met schade aan de staart van de leeuw en een vazen set.

    A lot of 3 pieces of Satsuma earthenware consisting of an incense burner with a non-original lid and damage to the lion's tail, and a vase set.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.

    A headboard or wainscot ornament in Louis XV style. Sterling silver with rocaille motif. Each piece marked 800.
    Dim. h 153 x b 207 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #187

    “Allegorie op de spoorwegconstructie.” Zamakken beeld, naar Ruby Bailey.

    "Allegory of railway construction." Spelter sculpture, after Ruby Bailey.
    Dim. h 85,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #444
    Sadeleer

    “Huizen bij een binnenhaven”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.

    "Houses near an inner harbor". Gouache on paper. Signed.
    Dim. 32.5 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249
    G? Schouten

    “Boerin met koeien in de herfstdreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farmer with cows in the autumn lane." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3
    Life-Like - Atlas

    Life-Like, N spoor locomotief 7184 El Loco en 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car en 3 x 3577 Caboose.

    Life-Like, N gauge locomotive 7184 El Loco and 4 Atlas wagons, 1 x N 1932 ARA box car and 3 x 3577 Caboose.
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #124

    Een lot herdrukken van antieke gravures. O.m. naar Rubens, Durer, Jan Breugel, Saedeleer, Van Spaendonck, Linnig, Schut, Degas enz. Vaak uitgaven van het Museum Plantijn.

    ,
    Dim. div.
    Estimate: € 180 / 220
  • #67

    Een bronzen paardje, een Afrikaanse bronzen giraf, een Japanse bronzen schildpad als olielampje en een papiersnijder van een stuk shrapnel d.d. 1914.

    A bronze horse, an African bronze giraffe, a Japanese bronze turtle as an oil lamp, and a paper cutter made from a piece of shrapnel dated 1914.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #355
    Quashqai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Midden 20ste eeuw. Uitgerafeld aan één kant.

    A hand-knotted Persian wool carpet. Mid-20th century. Frayed on one side.
    Dim. 316 x 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53

    Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.

    A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout.
    Dim. h. 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00