Similar lots by type
-
#61
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 3035 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#33
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#78
Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.
Une théière arabe en laiton à décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dégâts au placage et tablette en marbre manquante.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39
Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 29 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161
Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#232
Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#177
Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#164Nao & Casades
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#37
Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#207
Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#253
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60 / 80