#133Hergé
#3
#68
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#17
Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
Place a bid ›Dim. h 17, 21,5 cm -
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
#43Marc Sleen
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#257S.A. Boulanger
#333Culinox Spring
“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
#263Hergé
#441Kostka