Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
Dim. 104 x 54 x 52 cm
SKU: 2409240246.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #246
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

    A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #275

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #566

    Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.

    A wooden secretary with fine carving and burl veneer. Two drawers at the top. Top part missing.
    No longer available
    Dim. 116 x 103 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman.

    A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #686

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #676

    Een Burmese polychroom houten masker.

    A Burmese polychrome wooden mask.
    No longer available
    Dim. h 28 cm x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een paar houten Venetiaanse armstoelen met divers vergulde ornamenten en fijn snijwerk.

    A pair of wooden Venetian armchairs with various gilded ornaments and delicate carvings.
    No longer available
    Dim. 84 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #494
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #326

    Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.

    A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.
    No longer available
    Dim. 85 x 45 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman. Blad mogelijk niet originele constructie.

    A vintage design round glass coffee table with a chromed tripod base. In the style of Milo Baughman. Top may not be original construction.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #563

    Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.

    An oval tray with mirrored glass in gilded bronze holder.
    No longer available
    Dim. 62 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151

    Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.

    A silver footed compote. Marked.
    No longer available
    Dim. 19 x 22 cm - 614,50 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.
    No longer available
    Dim. 2,93 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #268
    Fisher-Price

    Een lot vintage Fisher-Price, bestaande uit een Play Family Castle in originele doos en een parkeergarage Elevator 930 met autootjes. Medio ‘70-75.

    A lot of vintage Fisher-Price items, including a Play Family Castle in its original box and a Parking Garage Elevator 930 with little cars. From around 1970-1975.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #530

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #283

    Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.

    A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.

    An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.
    No longer available
    Dim. 17,37 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #416

    Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.

    A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.
    No longer available
    Dim. H 125 x B 81 x D 47
    Estimate: € 80 / 120
  • #646

    Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 decorative pieces with copper bases, made from faucet handles.
    No longer available
    Dim. 55cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #209
    Pierre Laruelle

    “Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.

    "Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.
    No longer available
    Dim. 135 x 225
    Estimate: € 150 / 200
  • #25

    Een verzameling van 27 verzilverde munten in verzameldoos waaronder Marilyn Monroe en Ivanka Trump.

    A collection of 27 silver-plated coins in a collector's box including Marilyn Monroe and Ivanka Trump.
    No longer available
    Dim. Ø: 4 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #121
    Capodimonte

    Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.

    A porcelain group of Napoleon Bonaparte on horseback, mounted on a bronze base. Marked Capodimonte on the bottom. Repair to front leg of the horse.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More